اسپری پر حجم جایگزین ملات STONE FIX

اسپری پر حجم جایگزین ملات STONE FIX

اسپری ملات zettex

اسپری ملات ترک استار

اسپری STONE FIX یک فوم پلی یورتان است که می تواند بسیار سریع و با قدرت چسبندگی فوق العاده بر روی تمامی انواع مصالح ساختمانی شامل سنگ ها، گرانیت، سرامیک، بلوکهای سرامیکی (سفال)، بلوک های سیمانی، بلوک های AAC و بلوک های گچی و آجر و… به عنوان ملات (جایگزین ملات) مورد استفاده قرار گیرد. این محصول قابلیت استفاده در داخل و خارج ساختمان را دارا می باشد. STONE FIX بسیار سریع خشک می شود و دارای قدرت کششی بسیار بالایی می باشد. این محصول در دو برند TURK STAR و ZETTEX در بازرگانی عظیمی عرضه می شود.

ویژگی های محصول:
آماده جهت استفاده
بسیار سریع تر و ارزانتر
چسبندگی فوق العاده
استفاده آسان
عدم نیاز به آب (جهت مخلوط کردن)
عدم نیاز به برق (جهت مخلوط کردن)
۱۲ برابر قوی تر از ملات سنتی
قابلیت استفاده با انواع مصالح ساختمانی
مقاوم در برابر نفوذ آب
عایق حرارتی و برودتی عالی
موارد کاربرد:

اسپری STONE FIX محصولی آماده استفاده جهت ساخت و چسباندن دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان، حوض ها و استخرها، سرعت گیرها، گلدان ها، انواع چوب، لاستیک و … می باشد.

راهنمای استفاده:

قوطی اسپری را ۲۰بار با شدت تکان دهید، سپس تفنگ مخصوص را به آن متصل کنید. سطوح مورد نظر بهتر است عاری از گرد و خاک و چربی باشد. پس از قراردادن بلوک ها از جابجایی آن پرهیز نمایید.

توجه:

به خاطر داشته باشید که اولین ردیف دیوار حتما با ملات سنتی تراز شود. لازم به ذکر است که این محصول جهت درزگیری استفاده نمی شود برای نتیجه بهتر می توانید قبل از استفاده سطوح مورد نظر را با اسپری آب مرطوب نمایید.

جهت خرید با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.تلفن تماس: ۶۶۹۳۱۲۰۳-۰۲۱ , ۰۹۱۲۱۴۳۸۳۴۷

اشتراک گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارسال